Hakkımızda
Yayın İçeriği
Yapım Hizmetleri
Medya Planlama & PR
Sektör Dedektif İçeriği
Sosyal Medya Yönetim Hizmeti
Hakkımızda
Roma yapım medya ltd. şti. olarak Kurulduğu günden bu yana kaliteli ve ilkeli çalışma prensipleri ile yola devam etmektedir. çalışmalarında dünya standartlarını yakalayan; tanıtım filmleri, web site arayüzü tasarımı, animasyon, profesyonel fotoğraf çekimleri, infografik, teaser, jenerik, kamu spotu, reklam filmi, belgesel ve grafik tasarım gibi konuların bulunduğu geniş bir hizmet yelpazesine sahiptir.
Yayın İçeriği
Yazılı, görsel, işitsel ve dijital iletişim mecralarımızda birbirinden kreatif içeriklerle karşınızdayız.
Yapım Hizmetleri
Markanızın reklam ve tanıtım faaliyetlerine katkı sağlayan, yaratıcı videolar hazırlıyoruz. Ayrıca reklam konusunda RTÜK kuralları geçerli olan hukuk, eğitim ve sağlık alanında bilgilendirme amacıyla kurumunuza gelip ropörtaj yaparak Tv8.5 Ekranlarında sektör dedektifi adı programımızda yayımladıktan sonra youtube instagram ve facebook olmak üzere tüm sosyal mecralarımızda süresiz bir şekilde yayımlamaktayız .
Medya Planlama & PR
Bütünleşik pazarlama iletişimi yaklaşımı prestijinizi artıracak stratejiler geliştiriyor; ürün, hizmet ve hikayelerinizin kamuoyu ile paylaşılmasına öncülük ediyoruz.
Sektör Dedektif İçeriği
Türkiyede 81 il ve avrupada 68 ülkede 18 farklı sektörün tanıtımını yaparak kendi sektörlerinde tanılabilir bir şekilde hedef izleyici kitlesine daha ulaşılabir hale gelmesine yardımcı oluyoruz .
Sosyal Medya Yönetim Hizmeti
Facebook, Twitter, YouTube, LinkedIn ve Instagram gibi öncü dijital platformlarda, markanıza değer katacak sosyal medya yönetim hizmeti sunuyoruz.